Piyano & Sanat etkinliği

Öğrencilerimizle sanat ve hayat etkinlikleri kapsamında piyano etkinliği yaptık. Öğretmenimiz Şule hanım eşliğinde çocuklarımız için muhteşem bir gün geçiren çocuklarımız, potansiyelini keşfet, yaşamdan keyif al, sanata sımsıkı sarıl projemiz için muhteşem eserler çaldılar 🙂 Hepsini tebrik ediyoruz. Daha detaylı bilgi için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  

Fidan dikiyoruz !!

15 Haziran Cuma günü öğrencilerimizle Doğa&Orman hepimizin etkinliği kapsamında fidan dikme etkinliği yaptık. Yavrularımızın gözlerindeki heyecanı görmeniz için bu kıymetli anları ölümsüzleştirmeye çalıştık. Güzel günler, Güzel Orman ve Tabiat hepimiz ve tüm çocuklarımız için bizlerin çabalarıyla birlikte başarılarak oluşacak.  

Web Sitemiz yenilendi !

Web Sitemiz yoğun uğraşlarımız sonucunda yenilenmiştir. Daha fonksiyonel, daha çok bilgi ve öğrencilerimizle ilgili daha çok veriye ulaşabileceğiniz daha modern bir arayüzle karşınızdayız. E-ticaret altyapısını da eklediğimiz bu versiyonumuzda artık çok daha rahat edeceksiniz. Web Sitemiz yoğun uğraşlarımız sonucunda yenilenmiştir. Daha fonksiyonel, daha çok bilgi ve öğrencilerimizle ilgili daha çok veriye ulaşabileceğiniz daha modern bir

Kamp Yapıyoruz !!

25 Temmuz tarihinde çocuklarımızla muhteşem bir kamp yaptık. Öğrencilerimizin bilişsel ve özgüven odaklı gelişimi konusunda muhteşem bir tecrübe oldu.25 Temmuz tarihinde çocuklarımızla muhteşem bir kamp yaptık. Öğrencilerimizin bilişsel ve özgüven odaklı gelişimi konusunda muhteşem bir tecrübe oldu.25 Temmuz tarihinde çocuklarımızla muhteşem bir kamp yaptık. Öğrencilerimizin bilişsel ve özgüven odaklı gelişimi konusunda muhteşem bir tecrübe oldu.

Etiketler: , , ,
TOP